KONST / Litografier / Färglitografi 15232023
nr 1523 2023
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Kaknästornet. Signerad, numrerad 161/300 cm, yttermått inklusive ram: 48x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:17:41
700 kr
800 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas